ForYou
Salut!!!!!!!!!!
Echipa ForYou cauta Membri cu experienta si de Incaredere v-a asteptam pe toti!!!!!

Bine v-am gasit pe forumul For You.

Bine ati venit in Comunitatea For You Forum!!!!!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 1:49 am

thescorp

NouVenit
NouVenit
Nick :scorpionX
Nume:Alex
Ani: 15
Motiv:doresc acest post pentru ca ador serverul si vreau sa ma apropi mult de el (am EXP am fost GM ,GA ,SGM)
De unde am aflat despre acest Server: Am aflat de el singur cand cautam prin 4metin nimeni nu ma indrumat sa joc pe el eu am decis singur asta
ON/OFF: sunt aproape 12/24 on pe acest server pentru ca imi place mult

2 Re: Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 1:51 am

sk0rpaNNN

Nivel6
Nivel6
Ai un Pro mai ai nevoie de 9 Very Happy>Very Happy< la 5 Contra cererea va fi anulata

http://foryou.roflforum.net/

3 Re: Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 1:54 am

SharkySs

Administrator
Administrator
PRo Votul este acceptat!!!

______________________________________________________________For You Singnature___________________________________________________

The Best Forum

Eu:D-->><<--Spam-eri
http://foryou.roflforum.net/

4 Re: Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 2:02 am

KyDu

NouVenit
NouVenit
Pro :> Votul este acceptat!!!

5 Re: Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 2:03 am

neagoe95

NouVenit
NouVenit
pro

6 Re: Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 10:18 am

Kiry

NouVenit
NouVenit
Pro Cool Votul este acceptat!!!

7 Re: Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 10:47 am

ALIN1986

Nivel1
Nivel1
Salut is de acord cu subiectu asta sa fie cati mai multi GM SI GA sa faca fata la joc eu votez PRO Very Happy Cool cheers

Votul este acceptat!!!

8 re:vreau sa devin ga sau own pe chat la data de Sam Iul 10, 2010 10:57 am

stefan90

NouVenit
NouVenit
pro:> Votul este acceptat!!!

9 Re: Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 10:59 am

XcRi$$X

Administrator
Administrator
pro Votul este acceptat!!!

______________________________________________________________For You Singnature___________________________________________________

http://foryou.roflforum.net

10 Re: Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 11:06 am

LordOfHeLL

NouVenit
NouVenit
Ai un PRO de la mn Wink

11 PRO la data de Sam Iul 10, 2010 11:08 am

Myhay1995

NouVenit
NouVenit
PRO Aceptat !!

12 Re: Doresc sa devin GA in joc sau owner in chat ;) la data de Sam Iul 10, 2010 11:09 am

StaRCreeD;x[4FUn]

NouVenit
NouVenit
Pro Votul este aceptat

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum