ForYou
Salut!!!!!!!!!!
Echipa ForYou cauta Membri cu experienta si de Incaredere v-a asteptam pe toti!!!!!

Bine v-am gasit pe forumul For You.

Bine ati venit in Comunitatea For You Forum!!!!!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

<<<<<<<Metin2 RO>>>>>>>>

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 <<<<<<<Metin2 RO>>>>>>>> la data de Lun Apr 05, 2010 10:14 am

SharkySs

Administrator
Administrator
Metin2 te transpune într-o lume a orientului îndepărtat plină de fantazie şi magie. Prin studii de spiritualitate şi printr-un antrenament fizic asiduu devino Maestru al artelor marţiale şi înfruntă, alături de zeul zmeilor influenţa întunecată a pietrei de metin care, pe furiş, otrăveşte ţara şi locuitorii ei. Apără ţara şi locuitorii unuia din cele trei regate Shinsoo, Chunjo sau Jinno arătându-ţi vitejia în bătălii grozave şi crâncene. Sau încercă să uneşti regatele, pentru a putea deveni singurul stăpânitor al continentului şi pentru a opri forţa distrugătoare a pietrei de metin sau pentru a o stăpâni. Destinul tău, precum şi destinul întregii lumi se află în mâinile tale.
Caracteristici

* Un continent, pătruns de violenţă, unde războinici cu totul şi cu totul deosebiţi, trebuie să-şi dovedească curajul în nenumărate aventuri.
* Trei regate care se duşmănesc între ele, şi cărora, le poţi pune la dispoziţie forţa ta şi curajul tău.
* Poartă-ţi luptele pe jos sau călare, şi nu numai pentru a obţine putere şi proprietăţi, ci şi din onoare!
* Devino stăpânul unei cetăţi, şi, împreună cu obştea ta, construieşte propria fortăreaţă!
* Învaţă numeroasele stiluri de luptă şi însuşeşte-ţi, prin antrenament special, tot felul de abilităţi, pentru a-ţi înfrânge inamicul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

http://foryou.roflforum.net/

2 Re: <<<<<<<Metin2 RO>>>>>>>> la data de Lun Apr 26, 2010 8:51 am

FlorinBuffon

Nivel2
Nivel2
mie sincer nu imi place metin 2 RO prefer serverele private ca ultimate longju 2

3 Re: <<<<<<<Metin2 RO>>>>>>>> la data de Mar Mai 04, 2010 7:11 am

Mike345

Nivel2
Nivel2
FlorinBuffon a scris:mie sincer nu imi place metin 2 RO prefer serverele private ca ultimate longju 2
Si eu prefer Private!

4 Re: <<<<<<<Metin2 RO>>>>>>>> la data de Mier Mai 05, 2010 11:33 am

sk0rpaNNN

Nivel6
Nivel6
Mike345 a scris:
FlorinBuffon a scris:mie sincer nu imi place metin 2 RO prefer serverele private ca ultimate longju 2
Si eu prefer Private!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Cred ca toti prefera serverele private

5 Re: <<<<<<<Metin2 RO>>>>>>>> la data de Vin Mai 07, 2010 5:18 am

Gan Ning

Nivel1
Nivel1
Metin2 RO e server grozav dar lume nu stie acest lucru pentru ca acolo trebuie MUNCA ca sa obtii ceva. Eu am jucat acolo si am level 71,53 si 65 dar mam saturat si eu ca joc de 2 ani aproape pe RO am jucat si pe US si UK prima oara. DECI SERVERUL E FACUT PENTRU CEI CE VOR SA MUNCEASCA PENTRU A OBTINE CEVA ACOLO SI NU E USOR

6 Re: <<<<<<<Metin2 RO>>>>>>>> la data de Vin Mai 07, 2010 5:22 am

sk0rpaNNN

Nivel6
Nivel6
Gan Ning a scris:Metin2 RO e server grozav dar lume nu stie acest lucru pentru ca acolo trebuie MUNCA ca sa obtii ceva. Eu am jucat acolo si am level 71,53 si 65 dar mam saturat si eu ca joc de 2 ani aproape pe RO am jucat si pe US si UK prima oara. DECI SERVERUL E FACUT PENTRU CEI CE VOR SA MUNCEASCA PENTRU A OBTINE CEVA ACOLO SI NU E USOR
Iti dau dreptate da pe oricare metin RO US UK ... trebuie sa muncesti stiu ca abia am facut si eu 3 G pe metin 2 US =)) da in un an si ceva

7 Re: <<<<<<<Metin2 RO>>>>>>>> Astazi la 6:21 pm

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum