ForYou
Salut!!!!!!!!!!
Echipa ForYou cauta Membri cu experienta si de Incaredere v-a asteptam pe toti!!!!!

Bine v-am gasit pe forumul For You.

Bine ati venit in Comunitatea For You Forum!!!!!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

amx fuck_off primit degeaba

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 amx fuck_off primit degeaba la data de Vin Apr 22, 2011 9:37 pm

[the]_valy_v_[alee]

NouVenit
NouVenit
am luat ieri pe la ora 10:30, (22.04.2011) , acea comanda amx_fuckoff, sincer nu stiu ce e ! dar l-am intrebat pe admin de ce si mi -a spus ca din cauza ca l-am luat de 2 ori cand avea chameleon!!! deci asta e copilarie de aia ...... si mi-a dat si ban permanent!!!ba imi zice ca am aim , ca am coduri, dece nu face poze daca era vreo suspiciunne, ba imi zicea ca sa sch versiunea de cs Laughing , cred ca era atx admin ca el s-a bagat in conversatie cu mn pe tema acestui subiect, de aici se vede ce profesionnisti aveti pe server, p bune!! joaca omul de placere si se gaseste unul ca atx, sa ia cheful la oameni!! nu ca m-ar afecta chestia asta!! dar joc de mult pe server , si joc din placere si vine un frustrat ca el care nu stie sa joace si sa traga cu arma si da el fuckoff, si ban permanent din ciuda ca nu le are cu cs!!! bai atx invata sa joci si sa pierzi! vz prietene ca io cand sunt pe server ma bat mereu la primul loc pe mapa si il castig mai mereu, tu? mai invata sa tragi si sa nu porti pica pe playerii mai cu experienta!!!! de aici reiese ce admin capabil esti, daca tu o iei pe ghicite o avea aim sau nu? ba sa sch versiunea de cs!! hai frate!! va urez un paste fericit la toti alaturi de cei dragi!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum