ForYou
Salut!!!!!!!!!!
Echipa ForYou cauta Membri cu experienta si de Incaredere v-a asteptam pe toti!!!!!

Bine v-am gasit pe forumul For You.

Bine ati venit in Comunitatea For You Forum!!!!!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

comanda amx_fuck off aplcata degeaba!!!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 comanda amx_fuck off aplcata degeaba!!!!! la data de Vin Apr 22, 2011 12:31 am

[the]_valy_v_[alee]

NouVenit
NouVenit
am primit primit pe la ora 10:30, azi 22.04.2011 comanda amx_fuckoff, sincer nu stiu ce inseamna, o fi ceva gen destroy, nu stiu, dar cert e ca l-am luat degeaba , l-am intrebat pe admin de ce?
si el a zis ca l-am luat de 2 ori cand avea chameleon Laughing , i-am zis si ce asta e! ca joc curat! si mi a zis k am aim Laughing sa faca frate poze ca de aia e admin!!! ba sa mi schimb versiunea de cs, si vad ca mi a dat si ban permanent!!! cred ca admin era atx! ca el s-a bagat in conversatie cand am intrebat de ce am luat aceea comanda!! nu mai puneti frate admin toti copilasii!! sa invete sa joace si mai ales sa traga cu arma!! de aici se vede ce fel de oameni si cum judecati, si ca nu apreciati jocul curat al unui player, de astia ca acest admin strica serverele unde oamenii poate joaca din placere si le-o strica, unul care e frustrat! pe bune! nu ca m-ar afecta acum faza asta, dar intra cineva sa joace de placere si se trezeste un frustrat sa dea nu stiu ce comanda , si cand il intrebi te ia pe ghicite, ca sch versiunea de cs, ba ca ai aim , ba ca...... fa poze frate!! o zi buna tuturor!!

2 Re: comanda amx_fuck off aplcata degeaba!!!!! la data de Joi Iul 07, 2011 9:25 pm

sk0rpaNNN

Nivel6
Nivel6
topic close

http://foryou.roflforum.net/

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum